تبلیغات

نقش فولاد آریا | تولید کننده ی قطعات فولادی و فرفوژه

نقش فولاد آریا

تاریخ:جمعه 23 مرداد 1394-10:21 ق.ظ

شرکت نقش فولاد آریا به عنوان اولین تولید کننده گل های ریخته گری ( فرکاست) از جنس فولاد ساده کربنی و آلیاژی بر اساس نقوش اصیل ایرانی و با روش ریخته گری دقیق با پشتوانه تحقیقات 11 ساله در تاریخ   1388/12/1 فعالیت خود را رسما آغاز نمود.موسسین این شرکن با هدف گذاری دو وجه تمایز جنس فولادی و طرح ایرانینسبت به سایر محصولات مشابه و نیز بهره گیری از جدیدترین فناوری در زمینه ی متالوژی ، طراحی و مونتاژ توانسته اند گام های موثری را در زمینه ارتقاء کیفیت جوشکاری و مقاومت سازه ها و طراحی فرکاست بردارند.


نقش فولاد آریا

شرکت نقش فولاد آریا افتخار دارد که با توانمندی ساخت درب و پنجره و حفاظ بر اساس طرح های ایرانی و به کار گیری از جنس فولاد ساده و نیز استاینلس استیل و هم چنین به کار گیری از خدمات آبکاری ( کرم و نیکل ) و انواع رنگ آمیزی متداول در عرصه محصولات خود به عنوان اولین تولید کننده در موارد فوق نقش آفرینی نماید و استقبال روز افزون خریداران با سلیقه و آگاه ، مهر تاییدی بر عملکرد مثبت این شرکت در دوره فعالیت خود میباشد.


ویژگی های محصولات شرکت نقش فولاد آریا:

1- اولین تولید کننده قطعات فرکاست از جنس فولاد و استاینلس استیل در ایران
2-به کار گیری اصول نقوش اسلامی و ایرانی بر گرفته از صنعت کاشی و قالی در طراحی گل ها و سازه ها
3-استفاده از نظر مشتری در انتخاب تقوش و نمایش آن قبل از تولید
4-افزایش قابلیت جوشکاری و استحکام  جهت کاهش هزینه
6-عرضه گل ها و نقش های مجزا جهت استفاده تولید کنندگان

نقش فولاد آریا | تولید کننده ی قطعات فولادی و فرفوژه


نقش فولاد

نقش فولاد آریا | تولید کننده فر فوژهویژگی نرده ها:

- ساخت نرده تراس ها متناسب با نمای ساختمان
-ساخت نرده حفاظ همگون با معنویت اماکن مقدسه و بقاع متبرکه
-ساخت سازه ها جهت معرفی هنر اصیل ایرانی در اماکن عمومی


نقش فولاد آریا تولید کننده انواع محصولا فلزینقش فولاد


نقش فولاد آریا | تولید کننده ی قطعات فولادی و فرفوژه


نقش فولاد آریا تولید کننده ی قطعات فولادی و فرفوژهنقش فولاد تولید کننده ی قطعات فولادی و فرفوژه

ویژگی درب های صد سرقت ایرانی :

-کاربری در ویلاها و مراکز عمومی
-کاربری در ساختمان ها و اماکن محفوظ
-سبکی وزن جهت کاهش قیمت
-کاربری در درب های ضد سرقت و اجرا با شیشه های دو جداره
قابلیت تبدیل درب های چوبی و فلزی به درب های ضد سرقت

نقش فولاد آریا | درب ضد سرقت

درب ضد سرقت دربی است که سارقین نتوانند با هر شیوه دستکاری یا تخریب قفل درب وارد مکان مورد نظر شوند و درب ضد سرقت مانع از ورود آنها گردد.بعلاوه درب ضد سرقت می بایستی بر اساس استانداردهای محیطی چون سرما و گرما و صدا طراحی و ساخته شده باشد.

نقش فولاد | درب ضد سرقت

یکی دیگر از آیتم هایی که درب ضد سرقت می بایستی نسبت به درب های معمولی داشته باشد این است که استانداردهای لازمه هنگام وقوع آتش سوزی و زلزله رانیز برخوردار بوده تا مانع کمک رسانی نیروهای امدادی نباشد.هم چنین درب ضد سرقت می بایستی متناسب با مکان مورد نظر انتخاب گردد.بطور مثال درب ضد سرقت مورد نیاز  برای اماکنی چون ویلاها ،کارخانه ها و اداراتی که نیاز به امنیت بالاتری نسبت به منازل دارند باید از لحاظ کیفیتی ،کیفیت دو چندان داشته باشند بدین صورت که ضخامت فولاد میانی درب در دو طرف درب ضد سرقت به ضخامت 1میلی متر تعبیه شود و از پشم سنگ و دیگر عایق های هوا و صدا و ضد رطوبت و ضد اسید برای بالا بردن کیفیت در مکان های صنعتی یا مرطوب بکار برده شود .


درب ضد سرقت

در پایان شایان ذکر است که بهترین و مرغوب ترین دربهای ضد سرقت هم نمی توانند 100 در صد تضمین کنند که از دسترس سارقین در امان باشند اما بهترین درب ضد سرقت دربی است که بر اساس استانداردهای جهانی ساخته شودو مرغوبترین قفل ضد سرقت برروی آن نصب گردد که در این صورت می توان آن را درب ایمن تری نسبت به درب معمولی دانست.


نقش فولاد تولید کننده انواع درب ضد سرقت

وزن درب ضد سرقت:

آیا وزن درب ضد سرقت در کیفیت و امنیت درب های ضد سرقت تاثیر گذارند؟

بررسی وزن درب ضد سرقت توسط خریداران به عنوان یک پارامتر تاثیر گذار در انتخاب درب ضدسرقت از زمانی رایج شد که متاسفانه فروشندگان درب های ضد سرقت اطلاعات درستی از مشخصات فنی درب ضد سرقت به خصوص ضخامت ورق های فلزی به کاربرده شده در درب ضد سرقت ارائه نمی دادند و تعیین وزن درب ضد سرقت به نوعی راهی برای بدست آوردن اطلاعات در مورد ضخامت ورق رویه و چارچوب درب ضد سرقت می باشد.

ه)شبکه بندی فلزی میانی درب ضد سرقت

در زیر ورق رویه درب های ضد سرقت فلزی چینی ،حداقل به صورت ضربدری دو قوطی فلزی کار شده است اما منظور ما از شبکه بندی میانی درب ضد سرقت یکی از دو حالت زیرمی باشد:

۱-شبکه بندی با استغاده از میل گرد که درصورت استفاده از این نوع شبکه بندی درون درب ضد سرقت فلزی بایستی در ما بین فضای خالی پلی اورتان تزریق شود .

نکته قابل توجه: استفاده از پلی اورتان در صنعت ساختمان به دلایل بهداشتی و محیط زیستی توصیه نمی شود

۲-استفاده از ورقهای فرم داده شده ناودانی شکل به صورت عمودی در مابین ورقهای رویه درب ضد سرقت در این حالت مابقی فضای خالی را می توان با هانی کامب یا پشم سنگ پرکرد.

درب ضد سرقت نقش فولاد آریا


اهمیت استفاده از نرده ها در امنیت منازل:

نرده روی دیوار یکی از مواردی است که پس از گذشت سالها از ظهور انواع دستگاه های امنیت الکترونیکی هنوز حرف اول را به انواع ابزار فیزیکی در امنیت منزل، امنیت شرکت، امنیت انبار و امنیت کارخانه می زند.


نرده نقش فولاد آریا

راهنمای انتخاب رنگ حفاظ نرده دیوار

همانطور که می دانیم سارقان عموما شب ها برای سرقت بیرون می روند. و حال تصور کنید شما برای نرده حفاظ روی دیوار خود رنگ سبز تیره، قهوه یا مشکی را انتخاب کرده اید.


نرده و حفاظ نقش فولاد آریا


به نظر شما این انتخاب چه اشکالی دارد؟

اهمیت رنگ حفاظ

در کمترین حالت اینکه رنگ های تیره در شب چندان مشخص نیستند و اراده سارق را برای بالا رفتن از دیوار جدی می کنند و وقتی سارق به بالای دیوار برود و نرده  را ببیند با وجود ریسک های موجود احتمال دارد با همه سختی هایش باز به تلاش برای ورود به منزل ادامه دهد.

نقش فولاد تولید کننده ی انواع نرده و حفاظ

حال تصور کنید که اگر رنگ نرده حفاظ سفید براق باشد فکر سرقت از این نوع منازل و کارخانجات از همان ابتدا در ذهن سارق از سر بیرون می رود. چون خود سرقت کار بسیار بسیار پرریسکی است و خطرات جانی برای سارق به همراه دارد، از این رو یک سارق طوری ذهنش را پرورش داده که کمترین ریسک ها را نیز محاسبه می کند.

 تولیدی نرده و حفاظ نقش فولاد

از سوی دیگر اگر رنگ غالب نمای ساختمان شما تیره باشد، رنگ سفید نرده که متضاد با نمای ساختمان است،  حالت طبیعی هشدار آمیز در ذهن ایجاد می کند.

نرده و حفاظ

فرفوژه چیست؟

فرفورژه یك اصطلاح فرانسوی است فر به معنای آهن و فورژه یعنی كوبیده شده . جهت تهیه آن میله های آهنی را در كوره قرار می دهند ، آنها را سرخ می كنند و روی سندانها می كوبند و نوك یا انتهای آنها را به اشكال مختلف تیز یا فلش دار در می آورند . كوبیدن این فلزات جلا و جلوه خاصی به آنها می دهد و از حالت خشكی و مقاوم بودن فلز كم می كند .

درب فرفوژه

می توان نقش های بسیار پرپیچ و تاب كه معروف به اسلیمی هستند را با این فلز سخت وآهن مقاوم بدست آورد كه امروزه در مملكت ما در انواع و اقسام وسایل از آنها استفاده می شود. معمولاً فلزات سرد و مقاوم هستند و اتصالات آنها بسیار آسان و مطمئن است . فلزات گران قیمت هستند و از نظر ساخت و بازسازی خیلی آسان و سریع بكاربرده می شوند . امروزه نوع خاصی از فلز به نام فرفورژه رایج شده است . امروزه برای تغییر شکل فلزات در صنعت فرفورژه از دستگاه‌های مدرن بدون نیاز به حرارت استفاده می شود.

نقش فولاد آریا تولید کننده درب فرفوژه

هنر گل‌نرده‌سازی که از قدیم در کارگاه‌های کوچک آهنگری و به شیوه‌های سنتی و با گداختن و شکل دادن آهن و یا با ریخته گری چدن و سایر فلزات در ایران انجام می‌شد، در سالهای اخیر پیشرفتهای فراوانی داشته و تبدیل به صنعت تولید گلنرده و فرفورژه در کارگاه‌ها و کارخانه‌های بزرگ گردیده‌است.اینک ایران به یکی از صادرکنندگان بزرگ محصولات فرفورژه و گل‌نرده تبدیل شده‌است.

نقش فولاد آریا | تولید کننده درب فرفوژه

گل‌نرده‌های برگی – فورجی – کوره‌ای – فرفورژه و انواع قطعات فورج (قلیانی و استارت‌ها) از انواع گل‌نرده هستند. بخشی از محصولاتی که با قطعات گلنرده ساخته می‌شوند عبارتند از:

    ۱)درب ماشین‌رو
    ۲)درب ویلایی
    ۳)درب نفررو
    ۴)نرده راه‌پله های ساده و گرد
    ۵)نرده جان‌پناه
    ۶)نرده دور باغی
    ۷)نرده یا سرنیزه روی دیواری
    ۸)نرده حفاظ پنچره
    ۹)نرده جلو بالکن یا تراس

نقش فولاد | تولید فرفوژهنقش فولاد آریا | تولید کننده ی قطعات فولادی و فرفوژه

استنلس استیل چیست؟

فولاد زنگ نزن آلیا‍ژی از فولاد است كه از 10.5 درصد یا بیشتر كروم و بیش از 50 درصد آهن تشكیل شده باشد .كروم موجود در استیل باعث به وجود آمدن یك سطح سخت و یكپارچه در برابر زنگ زدگی می شود .قابلیت ضد زنگ بودن  با اضافه كردن درصد بیشتر كروم و همچنین آلیاژهای دیگر نظیر  بهبود می یابد .

نقش فولاد | درب فلزی

دربها و نرده های طلایی , رنگ نشده و با استفاده از این روش پیشرفته یونهای تیتانیوم بر روی استیل قرار گرفته و رنگ آن را تغییر می دهند . قابل توجه است که بر خلاف نمونه های مشابه دیگر  مادام العمر تغییر رنگ نداده و زنگ نمی زنند و دلیل آن هم استفاده از همین تکنولوژی جدید می باشد .


 درب های ضد سرقت از چه لایه هایی تشکیل شده اند

درب های ضد سرقت معمولا داخل لنگه در، یک ورق فلزی بسیار مقاوم دارند که عملا احتمال هر گونه نفوذ با هر نوع وسیله ای را غیرممکن می کند و در صورت غیرممکن کردن با نهایت تاخیر روبه رو می کند. قفل ها و یراق آلاتی که در این درب ها به کار می روند با درب های معمولی بسیار متفاوت اند و از نوع گاوصندوقی هستند، به این معنی که از دو یا سه قفل برای متصل کردن لنگه درب به چهارچوب استفاده می کنند.
درب فلزی ضد سرقتدر قسمت داخلی تر عایق های صوتی به هر دو طرف درب اضافه شده اند و در انتها هم از سنگ پشم نسوز هم برای ضد حریق کردن قسمت بیرونی درب استفاده شده است. رویه این درب ها هم معمولا MDF طرح دار، ساده و برجسته است که ضخامت های ۸ تا ۱۴ میلیمتری دارند و این روکش هایMDF به صورت رنگ یا روکشPVC قابل نصب هستند.


نقش فولاد آریا | تولید کننده درب فلزی

 درب های ضد سرقت چه مزایایی دارند.

عایق صدا ، عایق حرارت در برابر آتش تا ۴ ساعت و تا دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد ، مقاومت در برابر برش و فشار، عایق سرما، گرما و رطوبت و مقاومت حداکثری نسبت به رنگ پلی استر از جمله مهم ترین مزیت های درب ضدسرقت هستند که هر مشتری را قانع می کند که یکی از آنها را بخرد. این درب ها در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی نیز مستحکم هستند و علاوه بر اینکه منزل شما را از ورود سارقان محافظت می کنند، به خاطر وجود پشم سنگ نسوز ضد حریق هم هستند. علاوه بر این، با تزریق مواد ویژه ای در لایه میانی این درب شبکه ای مستحکم با مقاومتی فولادی ایجاد می شود که آن ها را ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد رطوبت می کند.


نقش فولاد آریا تولید کننده ی قطعات فولادی و فرفوژهداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
https://gynaecologischekankervragen.nl/atlant-gel/
پنجشنبه 3 مرداد 1398 08:44 ب.ظ
In the following paragraphs, we resolve have a look at which in turn medicine offers the most beneficial end result.
Live odd.
Various work-in grasp insertions of these own up weight,
hyaluronic p before man made matter to boost the width in the manhood tube.
It truly is not clear whether this booster stays anodyne and it
has not been provided evidence with the purpose of vaccinations tin fuel male member extent.

And as with the new systems, this may not help the occupation on the male member.

The reasoning for the usage of these product or service is
dependant on the proven fact that the narrowing of the skin color then puts together from the penis could possibly allow a increasing in length.
A type of secure with breakers is usually advertised regarding aided all through belching.

The subsequent tidings put forward radio show exactly how the normal
manhood volume disagrees commencing land to be able
to nation state. The length was real gauged indoors lifeless disarray as a consequence staffs ensue explored who were delighted by their male member volume with failed to allow operative manhood bulge completed:
Jeanna
یکشنبه 30 تیر 1398 06:09 ب.ظ
Hence, you’re marvelling any time could it be
ok to create a good friend with a Speediness
Night out Los Angeles occasion. Ok, you are able to deliver a ally into a Rapidity Day Los Angeles occasion should you held this sort of a great clock in one that an individual kept your mind
on on your own so as to you wish to allocate this specific experience with an additional sweetheart.
You possibly can individual lead to the woman when you accept park yourself
at a distance, not necessarily behave like you understand the other person and find every one clique-y instead of speak to supplementary persons.

You are able to end in a further daughter if you vow for being
outgoing, exuberance, along with giggle a lot. Bear in mind that in case anyone end in a comrade who's going to be comparable to
an individual inwards period moreover personality in addition to
we have a male exactly who likes the two of you, the idea receives the item peculiar instead of
him to pick out both of you as a consequence causes to feel it peculiar available for you both to choose him.
imvu hacks
سه شنبه 15 اسفند 1396 10:07 ب.ظ
خانواده ام هر بار می گویند که من وقت خود را در شبکه خلوت می گیرم، اما من می دانم که هستم
آشنایی با هر روز با خواندن پست های دلخواه.
jocuri mario
پنجشنبه 10 اسفند 1396 06:48 ب.ظ
اینها واقعا در مورد وبلاگ نویسی ایده های عالی هستند.

در اینجا برخی از عوامل خوب را لمس کرده اید. هر چی رو به عقب برگردونی
livejasmin credit generator password
جمعه 4 اسفند 1396 09:01 ق.ظ
این ها در حقیقت ایده های عالی در مورد وبلاگ نویسی هستند.
در اینجا برخی از عوامل خوب را لمس کرده اید. هر چی رو به عقب برگردونی
CBD
پنجشنبه 3 اسفند 1396 05:51 ب.ظ
درست زمانی که کسی متوجه نمی شود پس از آن تا دیگران
بینندگان که آنها را کمک خواهد کرد، بنابراین در اینجا آن اتفاق می افتد.
clash royale generator
چهارشنبه 25 بهمن 1396 06:26 ب.ظ
سبک شما بسیار منحصر به فرد است در مقایسه با افراد دیگر که من از آن خواسته ام.

با تشکر از ارسال زمانی که شما فرصت، من حدس می زنم
فقط علامت این سایت را بنویسید
cam4 token hack 2016 password
سه شنبه 17 بهمن 1396 12:19 ق.ظ
حالت شما برای توضیح دادن همه چیز در این پست در واقع است
خوب، همه می توانند به سادگی از آن آگاه باشند، با تشکر
زیاد.
angry birds action cheats
پنجشنبه 28 دی 1396 12:26 ق.ظ
سلام دوست من! من می خواهم بگویم این پست بسیار جذاب است،
خوب نوشته شده و شامل تقریبا تمام اطلاعات حیاتی است.
من می خواهم پست های بیشتری مانند این را دوست داشته باشم.
chaturbatefreetokenshack.com
دوشنبه 13 شهریور 1396 02:50 ب.ظ
I know this if off topic but I'm looking into starting my
own weblog and was wondering what all is needed to get setup?

I'm assuming having a blog like yours would cost a
pretty penny? I'm not very web smart so I'm not 100% positive.

Any recommendations or advice would be greatly appreciated.

Kudos
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر